طراحی وب سایت ماکو

سوال اصلی اینجاست جریان از چه قرار است؟

بیشتر مواقع عزیزانی که مراجعه می‌کنند و می‌خواهند یک وب‌سایت برای کسب و کار خود و یا به صورت شخصی داشته باشند نمیدانند جریان از چه قرار است اگر بخواهم با شما رک باشم طراحی وب‌سایت مهمترین بخش یک وب‌سایت نیست بلکه مدیریت، پشتیبانی و از همه مهمتر محتواسازی درست آن است. البته که امروزه بسیاری از شرکت‌ها طراحی و برنامه نویسی مانند هلین خدمات اینچنینی نیز به مشتریان خود ارائه میدهند و ما نیز در کنار شما خواهیم بود تا وب‌سایتتان مانند یک نوزاد آرام آرام قدم‌های خود را برداشته و شروع به راه رفتن و سپس دویدن کند.

روال کاری هلین ...

ما در ابتدا طی یک یا دو جلسه حضوری یا تصویری اولویت‌های کاری، شرکت و مجموعه شما را بررسی کرده و با نکات مهم مورد نیاز برای فراهم سازی یادداشت خواهد شد؛ قدم دوم آن است که تیم طراحی و گرافیکی بر اساس آن نکات شماتیک وب‌سایت و به قولی (UI-UX) آن را طراحی نموده و نمونه اولیه وبسایتتان (دمو) خدمتتان ارائه خواهد گردید و درصورت نیاز تغییرات مورد دلخواه شما اضافه و بخش‌های مربوطه تصحیح خواهد گردید.

شروع طراحی و کدنویسی

بر اساس طرح دمو کدنویسی وب‌سایتتان آغاز شده و در کمتر از مدت زمان مشخص شده در قرارداد طرح نهایی خدمتتان ارائه خواهد گردید ولی شما همچنان حق تغییرات جزئی در طرح نهایی را دارا خواهید بود و نه تنها تغییرات بلکه تصحیح موارد اعلان شده نیز بر عهده ماست.

ما تا کجا در کنارتان خواهیم بود؟

هلین در تمامی پروژه‌های خود نه تنها از صفر تا صد پروژه را در کنار شماست بلکه بعد از تحویل نهایی پروژه نیز تا یک سال شمسی همیشه مراقب حال وب‌سایتتان خواهد بود. با هر تغییر کوچکی از طرف شما ما آن را از لحاظ سئو ، محتوا و گرافیکی بررسی کرده و در صورت نیاز به تغییر آن را به اطلاعتان خواهیم رساند.

کلام آخر

بگذارید کمی خودمانی صحبت کنم هر پروژه‌ای قبل از انکه پروژه شما باشد نمونه کار ماست و ما هیچ وقت و به هیچ وجه کم و کاستی در کارمان نخواهیم داشت.